В Ямпільській громаді закінчено підключення сільських соціальних об’єктів до швидкісного інтернету

Дата: 20.12.2021 12:01

На минулому тижні до широкосмугового доступу до Інтернету підключені заклади соціальної інфраструктури в селах Антонівка, Шатрище, Степне та Білиця.

Нагадуємо, що за результатами проведених тендерних процедур Ямпільською селищною радою укладено 5 договорів для отримання послуг з підключення 20 закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету в 10 селах громади. Закупівля послуги здійснена за рахунок державної субвенції на загальну суму 1321139 гривень.

На сьогодні всі заплановані роботи виконані відповідно до умов укладених договорів. До широкосмугового доступу до Інтернету підключено 20 закладів соціальної інфраструктури в селах Антонівка, Білиця, Воздвиженське, Гремячка, Імшана, Паліївка, Прудище, Привокзальне, Степне та Шатрище.

Результати підключення сіл до оптичного Інтернету можна переглянути на сайті Міністерства цифрової трансформації України.