КОНСУЛЬТАЦІЯ  ДЛЯ  ПЕДАГОГІВ

Дата: 06.01.2022 10:18

На прохання адміністрації школи директором Ямпільського центру професійного розвитку педагогічних працівників Наталією Власовою  5 січня 2022 року проведена консультація для педагогів Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 «Компетентнісні завдання: особливості конструювання й використання», під час якої вчителі дізналися про особливості компетентнісно орієнтованих завдань, їх класифікацію та структуру, принципи побудови таких завдань, які інструменти для перевірки компетентнісних завдань можна використати тощо. Крім того, на прикладах компетентнісно орієнтованих завдань із різних предметів визначили, яким чином вони сприяють формуванню ключових і предметних компетентностей, реалізації наскрізних змістових ліній.