ПРО  НОВИЙ  ПОРЯДОК ОРГАНІЗАЦІЇ ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ

Дата: 12.01.2022 16:25

15 вересня 2021 року Уряд затвердив новий Порядок організації інклюзивного навчання в закладах загальної середньої освіти. Відповідна постанова набула чинності з 1 січня 2022 року.

З метою роз’яснення основних положень Порядку 12 січня 2022 року консультантом Ямпільського центру професійного розвитку педагогічних працівників Ольгою Кальченко проведена онлайн-консультація для керівників та педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Ямпільської, Свеської та Дружбівської громад. У ході консультування зазначено, що для забезпечення рівного доступу до якісної освіти у школах почнуть упроваджуватися рівні підтримки відповідно до індивідуальних потреб та можливостей учнів з особливими освітніми потребами. Такий диференційований підхід змінить філософію надання освітніх послуг дітям з особливими освітніми потребами на індивідуальну модель підтримки, командне визначення освітньої траєкторії, тісну взаємодію з інклюзивно-ресурсними центрами.