Участь у Програмі «Велике будівництво»

Дата: 28.01.2022 15:28

Рішенням вісімнадцятої сесії Ямпільської селищної ради восьмого скликання від 28 січня 2022 року «Про внесення змін до рішення Ямпільської селищної ради від 24.12.2021 “Про бюджет Ямпільського селищної територіальної громади на 2022 рік”» виділено кошти на проведення ремонтно-будівельних робіт по об’єкту «Капітальний ремонт (термомодернізація) Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Ямпільської селищної ради з утепленням стін та заміною віконних та дверних блоків по вул.Спасо-Преображенська, 58 в смт.Ямпіль Шосткинського району Сумської області» в сумі 5 298 133 гривні (що складає 6,9% від загального обсягу видатків бюджету громади на 2022 рік, з урахуванням змін, та 10,6% від видатків по галузі «Освіта»).

Кошти будуть передані до обласного бюджету Сумської області у якості співфінансування в обсязі 10% від загальної вартості робіт, у рамках провадження у 2022 році реалізації в Сумській області Програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України.

Загальна вартість проєкту (за вирахуванням проведених робіт: розроблення проєкту, його коригування та експертиза) складає 52 981 328 гривень.

Сума, що буде освоєна на території Ямпільської селищної територіальної громади за рахунок коштів Державного бюджету (орієнтовна сума 47 683 195 гривень) більша, ніж сума власних надходжень громади за 2021 рік (46 050 840 гривень).