Після тяжкої, довготривалої хвороби відійшов у вічність Микола Петрович Тимошенко

Дата: 29.01.2022 14:33

Фото без описуЯмпільська селищна рада висловлює глибокі співчуття рідним та близьким з приводу тяжкої втрати – смерті Тимошенка Миколи Петровича, доброї, чуйної людини, надійного колеги, друга і товариша.

Микола Петрович народився в с.Червоне Глухівського району Сумської області у 1950 році.

Закінчив Харківський машинобудівельний технікум, Глухівський педагогічний інститут. Працював майстром на Свеському насосному заводі, заступником директора ПТУ-3, заступником голови, головою виконкому Свеської селищної ради, секретарем, заступником голови виконкому Ямпільської районної ради, з 1992 по 1996 рік –заступником голови, головою Ямпільської районної Ради, з 1996 по 2006 рік - начальником управління соціального захисту населення Ямпільської райдержадміністрації.

Був депутатом Ямпільської районної ради чотирьох скликань.

Людська шана та подяка супроводжували Миколу Петровича Тимошенка всі роки його трудової діяльності.

Щиро поділяємо горе рідних, друзів, колег Миколи Петровича.

Неможливо словами загоїти біль та гіркоту від втрати рідної людини. Ми не в змозі змінити обставини, лише просимо Всевишнього дати сил перенести біль втрати.

Поділяємо горе рідних, близьких покійного, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи...