ПРОВЕДЕНО МЕТОДИЧНУ СТУДІЮ

Дата: 01.02.2022 10:22

31 січня 2022 року директори закладів загальної середньої освіти, заступники директорів, учителі фізичної культури Ямпільської, Свеської та Дружбівської громад під час методичної студії «Рухова активність – складова здорового шкільного середовища», проведеної Ямпільським центром професійного розвитку педагогічних працівників, обговорили питання вдосконалення щоденного рухового режиму дітей.

Власова Наталія, директорка Ямпільського центру професійного розвитку педагогічних працівників, ознайомила присутніх з нормативними документами, які спрямовують діяльність закладів освіти щодо запровадження новітніх підходів до фізичного виховання здобувачів освіти, створення умов для фізичного розвитку та рухової активності.

Ковтун Ірина, учителька Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, розповіла про особливості уроків фізичної культури в початковій школі, вимоги до фізкультхвилинок, навела приклади різних фізкультхвилинок та варіантів проведення «рухливих перерв» для учнів початкових класів.

Негрій Микола, учитель Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів  № 2 «ліцей» ознайомив учасників з особливостями фізичного розвитку підлітків, які необхідно враховувати під час організації з ними фізкультурно-оздоровчої роботи, поділився досвідом проведення «активних перерв» та залучення до цього самих учнів, наголосив на важливості рухової активності для здоров’я людини.