День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2022 15:09

Фото без описуСьогодні, 15 лютого ми вшановуємо учасників бойових дій на території інших держав, схиляємо голову перед їхньою мужністю та витримкою. Вони стали для нас гідним прикладом людської відданості та героїзму.

Українські військові – учасники багатьох миротворчих місій, однією з найбільших серед яких є війна в Афганістані.

Традиційно у бібліотечних закладах Ямпільської селищної територіальної громади відбулась низка тематичних заходів. Грем’яцькою сільською бібліотекою-філією спільно з районною організацією ветеранів Афганістану організовано зустріч-спогад з учасниками Афганської війни «Афганістан – уламки пам’яті», які відвідали могилу загиблого воїна-афганця Шуляка Олександра Семеновича.

Відео-факт «Гіркої пам’яті ковток» та патріотична викладка «Афганістан: без права на забуття» організовані в Ямпільській центральній публічній бібліотеці. Виставка-журба «Ім’я подвигу – Афганістан» та година пам’яті «Афганські дороги» проведені Воздвиженською сільською бібліотекою-філією. У Паліївській сільській бібліотеці-філії відбулася година історичної правди «Солдат війни не вибирає». Інформаційна година «Афганістан – пам’ять і вічний смуток» організована в Шатрищенській сільській бібліотеці-філії.

Вічна пам’ять загиблим воїнам-інтенаціоналістам, нашим землякам, а також усім, хто поклав життя на вівтар служіння державі й своєму народові.