ГРОМАДСЬКОЮ СПІЛКОЮ «ВСЕУКРАЇНСЬКА АГРАРНА РАДА» В ОБЛАСТІ ПЛАНУЄТЬСЯ ПРОВЕДЕННЯ ЗУСТРІЧЕЙ З АГРОВИРОБНИКАМИ

Дата: 18.02.2022 13:36

Фото без описуЗ ініціативи громадської спілки «Всеукраїнська Аграрна Рада» з організаційної підтримки Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації з 24.02.2022 по 25.02.2022 заплановано проведення зустрічей з агровиробниками області з метою їх інформування та обговорення законодавчих ініціатив, практичних аспектів купівлі земель сільськогосподарського призначення, агрострахування тощо.

Такі зустрічі проводитимуться 24.02.2022 о 09.00 год. – у м. Шостка (Шосткинська районна державна адміністрація, вул. Свободи, 54), о 14.00 год. – у м. Конотоп (Конотопська районна державна адміністрація, вул. Соборна, 23); 25.02.2022 о 09.00 год. – у м. Суми (Сумський національний аграрний університет, вул. Герасима Кондратьєва, 160), о 14.00 год. – у м. Ромни (Роменська районна державна адміністрація, бульвар Свободи, 1).

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у запланованих заходах. Орієнтовна тривалість проведення – 3 години.

З орієнтовними питаннями для розгляду та обговорення можна ознайомитися тут