ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата: 20.02.2022 14:24

20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні. Цього дня ми вшановуємо пам’ять тих громадян, завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави під час Революції Гідності, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії та європейське майбутнє України.

Наша країна заплатила надто високу ціну за свій цивілізаційний вибір. 105-ти  Героям Небесної Сотні посмертно присвоєно звання Герой України.

Революція Гідності засвідчила, що українці не просто обрали шлях до Європи, а й готові за нього боротися. У світі Україну почали сприймати, як державу з власною історією та гідністю, самобутністю, і головне, державу, яка здатна захищати свій суверенітет.

До Дня Героїв Небесної Сотні у бібліотечних закладах Ямпільської селищної територіальної громади були організовані тематичні заходи, які відбулися в смт Ямпіль, с.Грем’ячка, с.Воздвиженське, с.Шатрище, с.Усок, с.Степне та с. Імшана.

Герої не вмирають! Хай пам’ять про всіх невинно вбитих згуртує нас, дасть силу, волю та мудрість для зміцнення та захисту нашої країни.