Ямпільська громада отримала гуманітарну допомогу

Дата: 26.03.2022 11:02

Фото без описуНа звернення Яміпльської селищної ради щодо підтримки громади медикаментами відгукнулися громадяни із Закарпатської та Львівської областей, серед них:

• Великоберезнянська громада, Ужгородський район, Закарпатська область, голова громади Кирлик Богдан Юрійович;
  • Колочавська сільська рада, Хустський район, Закарпатська область, голова громади Кудинець Василь Іванович;
  • Перечинська сільська рада, Перечинський район, Закарпатьська область, голова громади Погориляк Іван Михайлович;
  • Воловецька селищна рада, Закарпатьська область, голова громади Попелич Махайло Андрійович;
  • Солонківська сільська рада, Львівський район, Львівська область, голова громади Середа Віталіна Богданівна та інші.

Гуманітарна допомога була отримана та передана до КНП «Ямпільська лікарня» згідно з переліком (перелік додається).

Селищний голова Ольга Губар та мешканці Ямпільської громади висловлюють щиру вдячність за надану допомогу.

Жителі громади можуть скористатися допомогою звернувшись до сімейних лікарів.