ЗАМІСТЬ ШТУЧНИХ КВІТІВ - ПОСАДІТЬ ЖИВІ!

Дата: 08.04.2022 08:23

Шановні жителі громади!!!

КЗ Ямпільська станція юних натуралістів запрошує Вас долучитися до щорічної природоохоронної акції «ЗАМІСТЬ ШТУЧНИХ КВІТІВ - ПОСАДІТЬ ЖИВІ!»

Екологи попереджають, що період розкладу штучних квітів  в природі може досягати понад сто років, а спалення таких квітів забруднює атмосферне повітря й завдає шкоди здоровю людини. Тому ми закликаємо зменшити споживання товарів, які є токсичними!

У кінці квітня КЗ Ямпільська станція юних натуралістів буде проводити реалізацію розсади квітково-декоративних рослин: ПЕТУНІЇ, ВІОЛИ ВІТТРОКОЇ,  ФІА?ЛКИ ТРИКО?ЛОРНОЇ, БРА?ТКІВ ДИКИХ (VIOLA TRICOLOR L.)  ТОЩО.

Також ДЛЯ ПРОДАЖУ БУБЕ ПРЕДСТАВЛЕНА роЗсада різних сортів овочевих кльтур: капусти, перців, помидорів.

PS:  Ціни уточнимо пізніше.

Фото без опису       Фото без опису Фото без опису        Фото без описуФото без опису