На Сумщині запровадили додаткові обмеження

Дата: 26.04.2022 13:30

Вони діють у межах Охтирського, Сумського, Конотопського та Шосткинського контрольованих прикордонних районів.

????Тривають до закінчення воєнного стану в країні.

?Що заборонено:

?? У межах, завширшки 1 км в смузі місцевості вздовж державного кордону забороняється пересування цивільних!

Окрім територій населених пунктів, які прилягають до державного кордону.

??У межах 20 км від державного кордон заборонено пересування осіб та транспортних засобів (окрім автомобілів екстреної медичної допомоги).

??Проведення всіх видів робіт поза населеними пунктами з 21:00 год. вечора до 07:00 год. ранку.

??Здійснення будь-яких польотів легкомоторних літальних апаратів, квадрокоптерів та інших безпілотних літальних апаратів, повітряних безмоторних засобів пересування.

??Рибальство, відпочинок, плавання всіх видів плавзасобів на річках, озерах, інших водоймах.

??Полювання та носіння військової форми одягу (будь-яких елементів військової форми одягу) цивільному населенню, окрім представників сил безпеки та оборони.

?? Пересування та перебування осіб у лісових масивах та лісосмугах

(за винятком працівників відповідних установ та організацій, на яких покладено обов’язки контролю за збереженням природних ресурсів. Але їх пересування та перебування у лісових масивах та лісосмугах можливе лише після інформування начальників підрозділів охорони державного кордону. Воно має бути не пізніше, ніж за 2 год. до початку робіт та негайного інформування після їх закінчення).

????З повним текстом документу можна ознайомитися за посиланням: http://surl.li/bvebd