Допомога від Товариства Червоного Хреста

Дата: 29.04.2022 09:17

Фото без описуУ Ямпільській громаді продовжується забезпечення мешканців гуманітарною допомогою.

До Ямпільської селищної ради надійшла допомога від Сумської обласної організації  Товариства Червоного Хреста України у вигляді комплектів харчових продуктів у кількості 120 шт., сімейних гігієнічних комплектів – 16 шт., памперсів для дітей – 176 шт., антисептичних засобів.

Комплекти харчових наборів видавались громадянам похилого віку(85+ років), сімейні гігієнічні комплекти - багатодітним родинам, які мають 5 і більше дітей. Також зазначені комплекти отримали родини загиблих військовослужбовців та родини, які перемістились з територій проведення активних бойових дій.

Також продовжується видача памперсів для дітей  розміром 4 (вага 7-14 кг) та розміром 5 (вага 11-18 кг).

За додатковою інформацією щодо наявності та  отримання гуманітарної допомоги звертатися за телефонами:

097-725-49-31, 068-080-25-39, 066-838-85-65.