До уваги!
12-13 травня Ямпільською селищною радою буде проводитися видача продуктових наборів, які були надані Державою нашій громаді.
Видача відбуватиметься відповідно до Урядової постанови від 20 березня 2022 року № 328 «Деякі питання забезпечення населення продовольчими товарами тривалого зберігання та санітарно-гігієнічними товарами в умовах воєнного стану» та розпорядження голови Сумської обласної військової адміністрації від 19 квітня 2022 року № 125-од.
Такі продуктові набори видаються населенню для формування місячного запасу з подальшим використанням у період особливого стану. Тобто це така гуманітарна допомога, яка надається разово, має бути у резерві громадян на особливий період, хоча, звісно, ніхто не забороняє використовувати ці продукти на власний розсуд.
В першу чергу такі набори будуть видані громадянам, місце проживання яких зареєстровано в межах Ямпільської територіальної громади з числа пільгових категорій та малозабезпечених громадян. Якщо особа має декілька статусів, то буде надаватися продовольчий набір лише по одному з напрямів пільгових категорій.
Отримання продуктових наборів буде проводитися в Ямпільській селищній раді з 09-00 до 16-00.
При собі мати паспорт.