Результати співпраці з Гуманітарним штабом при Шосткинській районній військовій адміністрації

Дата: 09.05.2022 17:58

Фото без описуДо Ямпільської селищної ради  надійшла  чергова партія гуманітарної допомоги у вигляді продуктів харчування, соків, засобів гігієни та дитячого харчування.
            Висловлюємо вдячність Гуманітарному штабу при Шосткинській районній військовій адміністрації за допомогу нашій громаді!
             Також нагадуємо, що мешканці Ямпільської територіальної громади можуть звернутися у разі потреби в гуманітарній допомозі та отримати інформацію щодо можливості її одержання за адресою: смт Ямпіль, бульвар Ювілейний, буд.1. або за телефонами:
    097-725-49-31
    068-080-25-39
    066-838-85-65
Дзвінки приймаються щодня з 9-00 до 17-00, крім вихідних днів.
Мешканцям старостинських округів необхідно звернутися до своїх старост для формування списків потребуючих допомоги.
         Можуть звертатися  особи похилого віку, малозабезпечені сім’ї, які перебувають на обліку в управлінні соціального захисту населення Шосткинської районної державної адміністрації., багатодітні сім’ї, сім’ї, в яких виховуються діти з інвалідністю та особи з інвалідністю, внутрішньо переміщені особи, опікуни, під опікою яких перебувають недієздатні повнолітні особи.