Ямпільщина – жива традиція

Дата: 18.05.2022 16:47

Фото без опису18 травня 2022 року в Ямпільському краєзнавчому музеї відбулася презентація фотовиставки «З лиця води не пити» за матеріалами етнографічного проєкту «Ямпільщина. Жива традиція. Пори року», який був започаткований у лютому 2022 року.  Мета проєкту – вивчення та популяризація традиційної культури сіверського регіону, показ своєрідної природи поліської землі. Партнерами нового етнопроєкту виступили центр культури і дозвілля, Ямпільська публічна бібліотека, Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 при підтримці Ямпільської селищної ради. В результаті творчого пошуку було сформовано фотообрази жіночих та дівочих типажів Ямпільщини сторічної давнини в різні пори року, які створили моделі – жительки Ямпільської громади.