З Міжнародним днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2022 08:19

Фото без описуЩороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії.

Діти — наш найцінніший скарб, наше сьогодення та майбутнє. Саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Від нас залежить, як складуться їхні долі. Адже те, що ми вкладаємо в дитину з перших днів життя — любов, справедливість, повагу, милосердя, чесність — повертається до нас сторицею. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків. Давайте створимо для них щасливий світ. Світ, у якому ніколи не буде жорстокості, сліз та страждань. Зігріймо їх теплом свого серця та батьківською ласкою.

Бажаю вам, дорогі діти, вашим батькам, дідусям та бабусям міцного здоров'я, щастя, добра та сімейного затишку. Нехай здійсняться всі ваші мрії та задуми!

Ямпільський селищний голова                         Ольга ГУБАР