19 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ БАТЬКА

Дата: 19.06.2022 07:06

День батька — це свято на честь всіх татусів. Цього року воно особливо щемливе для України, адже безліч наших батьків (як і матерів) захищають своїх дітей і нашу країну від російського ворога зі зброєю в руках, щохвилини ризикуючи власним життям. Через війну і вимушену міграцію багато родин досі залишаються розділеними. Тож День батька 2022 в Україні сприймається дуже по-особливому.

Понад 40 країн світу щорічно вшановують чоловіка-батька.

В Україні свято відзначають щороку в третю неділю червня.

Сімейні свята завжди були особливими. В умовах війни українці ще більше почали цінувати дні, які можна провести в колі родини, приділити особливу увагу своїм батькам і провести з ними якнайбільше часу, звичайно ж,  якщо є така можливість. Діти цього дня намагаються показати, яке кохання вони відчувають до своїх тат, роблять для них листівки або щось своїми руками. А татусі намагаються  бути прикладом та ніколи в житті не розчаровуватися у своїх дітях.

У цей день, як і в кожен інший, ми приєднуємося до привітань і поздоровлень, що лунають на адресу наших батьків! Бажаємо їм бути з нами якомога довше, щоб ми більше могли радувати їх і піклуватися про них, любити їх і спілкуватися з ними, адже цю можливість ми маємо не завжди.

З Днем батька Вас, дорогі наші тата!