ПРИВІТАННЯ

Дата: 28.06.2022 08:45

Шановні жителі Ямпільської громади!

Щиро вітаю вас зі святом – Днем Конституції!

Наш Основний закон – це втілення ідеалів свободи і справедливості, головний оберіг державності та демократії, гарант незалежності та соборності України.

Конституція України наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров’я, честі й гідності, недоторканості та безпеки.

Зараз, у період воєнного стану, ми, як ніколи, усвідомлюємо цінність реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності, які цинічно порушені державою-агресором.

Проте кожен з нас вірить у нашу Перемогу, наші Збройні сили України, наш мужній і нескорений народ.

Вітаючи Вас сьогодні зі святом, бажаю, щоб якнайшвидше в нашій державі настав мир.

Нехай ніколи не залишає вас віра в світле майбутнє нашої держави, а досвід,  сила і розум будуть спрямовані на благо власної родини і українського народу.

Від усієї душі бажаю миру та спокою, успіху, єдності та віри у світле майбутнє України.

З повагою

Селищний голова                                                               Ольга ГУБАР