День Родини

Дата: 08.07.2022 08:00

Щорічно 8 липня в Україні відзначають День родини. Символічно, що саме в цей день православні християни вшановують святих Петра і Февронію, які є покровителями сім'ї та шлюбу. День родини – це не просто дата. Це усвідомлення того, наскільки важливими для суспільства, держави та кожної окремої людини є сімейні цінності. Саме в родині починається та розвивається людське життя. В сімейному колі формуються перші цінності, характер, світогляд, такі якості як повага до старших, милосердя, доброта, любов до батьків, родинна злагода, духовний потяг до рідного дому, до рідної культури і мови, традиції родинного виховання.

Щасливі та міцні сім’ї – запорука збереження нашого народу, розвитку суспільства та держави. Українці споконвічно вирізнялися з-поміж інших народів шанобливим ставленням до родинних цінностей. Саме зі своєї родини іде у світ людина і несе правду, чесність, віру, традиції і звички. Для  кожного з нас сім’я - надійна фортеця, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть. Коли є тепла мамина посмішка, надійне батькове плече, добра порада брата, підтримка сестри, веселий сміх дітей і сповнений любові погляд чоловіка чи дружини – це найбільше щастя… У душі оселяється спокій та гармонія, якщо ти знаєш, що уся твоя родина щаслива і здорова. Тож у Всеукраїнський день родини вітаємо кожну родину нашої громади! Нехай Бог береже Вас і ваших рідних. Зичимо міцного здоров'я, благополуччя, миру, злагоди та любові! Нехай щасливими і вдячними зростають діти, шану та повагу мають дорослі,  а підтримка найрідніших допомагає впоратись з будь-якими труднощами.