ЗАСТЕРЕЖЕННЯ
Нагадуємо, що відповідно до розпорядження Сумської обласної військової адміністрації забороняється відвідування населенням лісів та в’їзд до них (окрім транзитних шляхів) транспортних засобів та іншої техніки під час дії правового режиму воєнного стану.
Вкотре застерігаємо жителів Ямпільської громади, що необхідно утримуватися від відвідування лісів, водоймищ, сільськогосподарських угідь, пасовищ, луків.
У зв’язку з тим, що громада знаходиться неподалік кордону, то ліси відносяться до зони підвищеної небезпеки і несуть загрозу життю людей, адже небезпека мін та розтяжок наразі існує.
Як показує практика, сучасні боєприпаси та інші вибухонебезпечні предмети можуть бути різних форм, мати різний вигляд та бути зовні не схожими на боєприпаси.
Ми закликаємо громадян не ігнорувати заборонами.
Бережіть себе та життя своїх рідних.
--