День Української Державності

Дата: 28.07.2022 14:30

День Української державності - молоде державне свято встановлене Указом  Президента України  Володимира Зеленського від 24 серпня 2021 року, який було підписано під час урочистостей до тридцятої річниці Незалежності України.                                                                                                                                                          Не дивлячись на війну, український народ цього року вперше святкує День Української Державності. Символічно, що припадає воно на День Хрещення Київської Русі – України та День Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого, на долю якого випало прийняти Хрещення Київської Русі. Як свідчить історія, християнська духовність була головним чинником збереження нашого народу. Невгасима віра і натхненна праця кріплять нашу державу, а  ідеали добра, справедливості та миру – стали важливим дороговказом на шляху українського народу до здобуття Незалежності.

Українці пам’ятають історію державотворення Батьківщини, пам’ятають успіхи своїх предків і наслідують їх сьогодні у подвигах наших воїнів, у мудрості наших людей, їх хоробрості, ставлення до життя, до України і, обов’язково, стануть гордістю для наших нащадків.

В Ямпільській громаді святкові заходи розпочались з 25 липня.  Ямпільська публічна бібліотека та філії проводять відеоперегляди історичних фільмів, тематичні викладки, цикли інформаційних годин, виставки, а мистецька акція «Україна – наша Держава – єдина» організована Ямпільським центром культури і дозвілля  «крокує» громадою.

Шановні Ямпільчани! Вітаємо з Днем Української Державності! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети - незалежної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу без війни.