День Державного прапора України

Дата: 22.08.2022 21:54

Фото без описуДень Державного прапора України – це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний гімн і майорить Державний Прапор.

Символічно, що до Дня Державного прапора в центральному парку Ямполя з'явилась нова фотозона під відкритим небом – результат патріотичної акції «Під прапором України», під час проведення якої діти та молодь нашої громади в’язали стяг із синіх та жовтих стрічок. Тепер кожен ямпільчанин зможе пройтись та зробити патріотичне фото під прапором України.

Бажаємо всім нам бути гідними пам’яті наших попередників та  шануймо подвиг захисників, які боронять нашу землю сьогодні, бо саме вони своєю працею, здоров’ям, а деколи і своїм життям, створювали і створюють славу і велич України! Зі святом Вас, дорогі українці!