ВІДТЕПЕР ЩЕ БІЛЬШЕ АКТУАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ: ОНОВЛЕНО ЧАТ-БОТ «ЮРИДИЧНИЙ ПОРАДНИК ДЛЯ ВПО»

Дата: 30.08.2022 16:55

«Юридичний порадник для ВПО», запущений за підтримки Мінреінтеграції, розширює спектр безоплатної юридичної допомоги для внутрішньо переміщених та інших громадян, які постраждали від російської агресії

Відтепер українці безоплатно та в режимі 24/7 зможуть отримувати у чат-боті ще й таку інформацію: важливі новини щодо змін у законодавстві; інструкції щодо отримання державних послуг і гуманітарної допомоги, в тому числі онлайн; відповіді на поширені юридичні запитання; контакти державних установ та організацій; зразки процесуальних та інших документів.

Крім того, «Юридичний порадник для ВПО» надасть інформацію щодо медичних та освітніх послуг, чинних житлових програм і пільг, оформлення спадщини, доступу до суду, підприємництва, сімейних та інших питань. За потреби чат-бот переспрямує до юристів БФ «Право на захист», які безкоштовно нададуть правову допомогу телефоном або онлайн.

Щоб скористатися чат-ботом, перейдіть за посиланнями:

Viber,

Telegram,

Facebook (Messenger)

За матеріалами: https://minre.gov.ua/news/vidteper-shche-bilshe-aktualnoyi-informaciyi-onovleno-chat-bot-yurydychnyy-poradnyk-dlya-vpo