ПРОДОВЖУЄМО РОБОТИ З ЕНЕРГОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Дата: 19.09.2022 10:17

Фото без описуДнями в Ямпільську селищну раду у межах проєкту "Енергозабезпечення громад – SOS" Громадської організації "Київський інститут стратегічного аналізу та реформ "КІСАР"  було передано Сонячну станцію на базі сонячної панелі Axioma AX-170Р (170 Вт) з інвертором напруги 12/220 В потужністю 1500/900Вт та  акумулятором AGM RITAR RA 12V-45Ah з потужним контролером заряду до 30А для резервного електропостачання. Він знадобиться для того, щоб забезпечити живленням центр надання адміністративних послуг у разі знеструмлення загальної мережі селища. Це стало можливим завдячуючи Проєкту «ЛЮДИ для ЛЮДЕЙ: світ рятує українські громади», який впроваджується Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» завдяки залученим приватним пожертвам.