ПРИВІТАННЯ

Дата: 26.09.2022 13:20

Фото без описуШановні працівники дошкільної освіти!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Всеукраїнським днем дошкілля!

Від вашої майстерності, терпіння та уваги залежить благополучне дитинство і подальша доля кожного вихованця. Саме ви щоденно віддаєте тепло своїх сердець дітям, допомагаєте їм пізнати секрети навколишнього світу, любити і берегти свою Батьківщину.

Дякуємо вам за невтомну працю, терпіння та наполегливість, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до найменших мешканців нашої громади.

Нехай посмішки ваших вихованців дарують вам невичерпну енергію, красу і чарівність!

Бажаємо вам міцного здоров’я і благополуччя, сил і творчого натхнення, нестримних ідей та планів! Нехай ваше життя буде наповнене любов’ю вихованців, підтримкою їх батьків та теплом рідних і близьких вам людей!