ПРИВІТАННЯ

Дата: 30.09.2022 08:55

Шановні працівники та ветерани освітянської ниви!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем працівника освіти! Святом людей, які обрали сенсом свого життя педагогічний фах, і залишаються назавжди вірними своєму покликанню.

День працівників освіти – це свято тих, хто відкрив кожному з нас дорогу у велике життя, кому ми зобов’язані своїми досягненнями та перемогами.

Велика вдячність і шана вам за гуманну й благородну справу – виховання підростаючого покоління. Саме ви завжди були й залишаєтеся головним світочем у житті дитини, даруючи їй тепло свого серця, скарби своїх знань.

Особливі вітання педагогічним працівникам, які сьогодні на заслуженому відпочинку. Низький уклін вам за вагомий внесок у розвиток освіти. Ваші мудрість і знання зберегли й примножили найкращі традиції галузі, возвеличили звання вчителя – провідника вічних цінностей.

Сердечно вітаємо зі святом обслуговуючий персонал закладів освіти громади. Дякуємо вам за невтомну працю, вірність і відданість обраній справі.

Шановні освітяни, бажаємо вам здоров’я, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності! Нехай доброта ваших сердець ніколи не вичерпується, а радість від успіхів учнів та вихованців щодня тільки множиться! Творчого натхнення, мудрості, терпіння і впевненості в завтрашньому дні! Нехай вас завжди зігріває любов і повага ваших вихованців та їхніх батьків!

З повагою, Ямпільський селищний голова                        Ольга ГУБАР