Чергова підтримка від Євросоюзу

Дата: 01.11.2022 13:33

31.10.2022 Ямпільською селищною радою отримано дороговартісні сучасні мобільні комплекси ультразвукової діагностики для потреб жителів Ямпільської громади, які передано КНП «Ямпільська лікарня» Ямпільської селищної ради.

Наявність таких мобільних комплексів дасть можливість своєчасно діагностувати невідкладні стани у пацієнтів та оперативно реагувати на запити жителів старостинських округів Ямпільської громади.

Ця підтримка є частиною зусиль, спрямованих на допомогу партнерським громадам у розміщені ВПО та піклуванні про цих людей, яка здійснюється в рамках проєкту «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України», що співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та реалізується GIZ Ukraine".

Окрема вдячність за співпрацю та підтримку громади у такий непростий для країни час Олександру Хоруженку, раднику проєкту «Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України».