ПРИВІТАННЯ

Дата: 04.11.2022 08:20

У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери.

На сьогоднішній день у Ямпільській громаді послугами соціальних працівників Ямпільського територіального центру надання соціальних послуг охоплено 350 осіб, які отримують послуги на дому. Крім того, близько 4000 осіб нашої громади користуються різними видами соціальних допомог та послуг.

Робота соціальних працівників особливо  важлива у період воєнного стану, коли громадяни потребують додаткової уваги, саме ви  допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.

Вашу чуйність відчувають широкі верстви населення і, насамперед, пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені, та багатодітні сім’ї, внутрішньо переміщені особи та безробітні громадяни.

Щиро дякую  за сумлінну працю і вірю: ми з вами єдині у прагненні соціальної справедливості, людяності, добра.
Переконана, що вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення Ямпільської громади, соціального захисту тих, хто його потребує.

Бажаю усім миру, щастя, сімейного затишку, міцного здоров’я та відчуття важливості справи, яку Ви робите!

З повагою,

Селищний голова                                                                         Ольга Губар