21 листопада-День Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2022 08:25

Фото без опису Це – День вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

З незламною і нескореною душею український народ постав перед всім світом під час двох революцій з різницею у 9 років: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року, обираючи для себе за найвищу цінність – честь, гідність, свободу свого народу, проявивши свою готовність до активності, єдності і, заради майбутнього – відданої самопожертви. В ці історично-складні часи ми вкотре довели, що Єдність і Свобода – невід’ємні складові ДНК нашої нації.

Ці події не лише змінили хід української історії, а й продемонстрували готовність нашого народу в будь-який момент стати на захист свободи вибору, свободи слова та думки, рівності, поваги, верховенства права та демократії, навіть ціною власного життя.

Тож сьогодні вшануймо великий громадянський подвиг та високий патріотизм українців, які не зважаючи ні на що відстоювали наші демократичні цінності та національні інтереси.

Віддаємо шану і кожному українському воїну, який захищає нашу державу сьогодні, втілюючи наші мрії та прагнення жити у вільній, демократичній і суверенній державі.

Нехай цей день нагадує нам про те, що наша сила – у єдності і разом ми зможемо подолати усі негаразди.
З Днем Гідності та Свободи!
Слава Україні!