Партнерство та допомога

Дата: 05.12.2022 17:32

Фото без описуВ рамках проєкту "Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України", що співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та реалізується GIZ Ukraine, Ямпільска громада отримала телевізор та три планшети.

Не вагаючись, в такий важкий час, вони підставляють плече допомоги. Завдяки такому єднанню нам вдалось разом вирішити багато нагальних питань у соціальних, культурних, освітніх  та інших напрямах діяльності громади.

Сьогодні телевізор передано молодіжному центру «ДІМ», планшети будуть передані комунальним закладам Ямпільської громади.

Ямпільська селищна рада висловлює слова подяки «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України», /GIZ/ та особисто раднику проєкту Олександру Хоруженку за партнерство та допомогу у цей важкий час.

Проєкт ще триває. Працюємо далі.