Партнерство та допомога

Дата: 15.12.2022 09:23

З початку повномасштабного вторгнення рф в Україну Ямпільська громада відчуває постійну підтримку від європейських партнерів.

Сьогодні громада в рамках проєкту "Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України", що співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та реалізується GIZ Ukraine,  Ямпільска громада отримала три МФУ Laser Let Pro MEP M428-M429 та зарядну станцію Bluetti Power Oak (AC 200P).

ІТ-обладнання  надасть можливість мешканцям громади спростити процедуру отримання адміністративних послуг та поліпшити якість їх надання.

Ця допомога від міжнародних партнерів є дуже вагомою та вкрай необхідною  для нашої громади та її жителів. Разом продовжуємо вирішувати соціальні, культурні, освітні  питання діяльності нашої громади.

Ямпільська селищна рада дякує за підтримку та допомогу "Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України" /GIZ/ та особисто раднику проєкту Олександру Хоруженку.