Чергова підтримка від Євросоюзу

Дата: 25.12.2022 12:30

В цей нелегкий для України час, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі проти ворога. Міжнародні організації, небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити населення усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує.
Ямпільською  громадою за програмою ЄС Міцні Регіони, що співфінансується Європейським Союзом та Федеральним  міністерством економічного співробітництва та  розвитку Німеччини(BMZ) та реалізується GIZ Ukraine, в умовах повномасштабної війни та енергетичної кризи,  напередодні  свята  Різдва Христового, отримано  вкрай необхідні  генератори  потужністю 3.3, 7.5, 10 і 38 кВт, які забезпечать безперебійну роботу комунальних закладів та водозабору . Ця підтримка – свідчення небайдужого ставлення до проблем в Україні.
Ми дякуємо за  розуміння наших проблем і таку необхідну нам сьогодні підтримку та допомогу «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма  підтримки України»/GIZ/та особисто  раднику проекту Олександру Хоруженку.
Працюємо на ПЕРЕМОГУ!