До уваги!

Дата: 28.12.2022 11:16

Інформація для громадян, які не отримували допомогу від міжнародних організацій.

Всесвітня Продовольча Програма ООН впроваджує проект по допомозі найуразливіших категорій населення через електронні токени ( QR-коди).

Гуманітарна допомога буде надаватися:

• мешканцям громади та внутрішньо переміщеним особам, які мають інвалідність (з максимальним розміром соціальних виплат 4000 гривень) одному або з дітьми, якщо вони були зареєстровані з цим дорослим;
  • пенсіонерам та пенсіонерам-переселенцям (з максимальним розміром соціальних виплат 3500 гривень) самі або з дітьми, якщо вони зареєстровані з ними;
  • малозабезпеченим сім’ям.

Громадянам, які не отримували допомогу від міжнародних організацій, необхідно протягом 28, 29 грудня 2022 року звернутись до Ямпільської селищної ради. При собі мати документ, що посвідчує особу, та ідентифікаційний номер.