Чергова підтримка від Євросоюзу

Дата: 28.12.2022 13:23

В рамках проєкту "Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України", що співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та реалізується GIZ Ukraine, комунальні установи: Ямпільський територіальний центр надання соціальних послуг, Центр дитячої та юнацької творчості, Центр надання адміністративних послуг Ямпільської селищної ради отримали ґаджети  -  MOTNERBOARD Pro H610T D4 (моноблоки)  та планшети Lenovo Nad 10 Hlus.

Особливо зараз, у складних умовах воєнного часу використання фахівцями ґаджетів сприятиме підвищенню якості, мобільності та оперативності виконання завдань.

Ямпільська  громада  висловлює  найщирішу вдячність за підтримку та допомогу "Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України" /GIZ/ та особисто раднику проєкту Олександру Хоруженку.

Надаючи допомогу, ви надаєте не просто матеріальні цінності, а даруєте радість та надію на краще життя.