Волейбольний турнір

Дата: 11.02.2023 15:06

11 лютого 2023 року в Ямпільській громаді відбувся турнір з волейболу.
В волейбольному турнірі, який проведений з метою популяризації занять волейболу та підвищення спортивної майстерності серед жителів громади, взяли участь збірні команди селища Ямпіль та міста Кролевець.
Кожна гра була цікавою та змістовною, адже всі команди змагались за звання переможця турніру. Тож у підсумку проведених матчів перше місце посіла команда з міста Кролевець «Іскра». На другу сходинку піднялись волейболісти команди «Молодь», а бронзовими призерами змагань стала команда «Колос - Авангард».
Учасникі взмагань привітав начальник відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської селищної ради Олег Проценко. Переможці нагороджені Кубком, грамотами та цінними подарунками від Ямпільської селищної ради.
Бажаємо всім мирного неба, Божого благословіння, світлих надій, упевненості у завтрашньому дні та довгих мирних років життя у квітучій Україні!