ЖИТЕЛІ СУМЩИНИ ОХОЧЕ ЗАПИСУЮТЬСЯ У ШТУРМОВІ БРИГАДИ «ГВАРДІЇ НАСТУПУ»

Дата: 13.02.2023 08:53

Поліцейські, спортсмени, студенти, артисти, офіціанти готові захищати Україну у складі однієї з штурмових бригад. Про це вони розповіли журналістам

Сумчанин Артем КАПИНУС прийшов до центру надання адміністративних послуг в м. Суми записуватись у бригаду «Лють».

«Вважаю, що захищати Україну − це обов’язок кожного громадянина. Раніше працював в правоохоронних органах − 9,5 років. Крім того, багато моїх колег уже в «Люті». Тому йду до своїх», − розповів він.

Андрій САПЄГІН − артист в обласній філармонії. Прийшов записуватись в штурмову бригаду «Спартан».

«Україна має перемогти у цій війні. Тому прийшов записуватись і стати частиною нацгвардії,  − розповів він.

Сумчанину Олександру РАДЬКУ 22 роки. Працює офіціантом, але з дитинства мріяв стати поліцейським.

«З’явилась нагода і вирішив спробувати свої сили і подав анкету в «Лють». Батьки мене підтримали, уся моя родина розуміє, що головне зараз − перемогти», − розповів він.

Сьогодні тисячі добровольців подаються до штурмових бригад МВС, щоби нищити ворога та звільнити окуповані землі України — аж до Криму. Одним із добровольців можеш стати і ти.

Сучасна історія України пишеться зараз. Не спостерігай, дій! Заповнюй анкету добровольця і долучайся до штурмових бригад МВС, які звільнятимуть місто Донецьк, Луганськ та інші окуповані території разом з Кримом. Захищай країну та своїх рідних, ставай добровольцем!

Орієнтовний перелік документів, необхідних для вступу в бригади:

Паспорт, довідка про присвоєння ідентифікаційного номера, документи про освіту;

Трудова книжка, військовий квиток, посвідчення про приписку до призовної дільниці;

Витяг з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості»;

Дві кольорові фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см.

Кожен кандидат має пройти військово-лікарську комісію, здати психологічний та фізичний тест.