День Єднання

Дата: 16.02.2023 11:48

Фото без опису   16 лютого згідно Указу Президента в Україні відзначається свято – День Єднання.

Другу річницю ми зустрічаємо в умовах війни.

У  період воєнного часу  це особливе свято для кожного українця оскільки для боротьби за свої національні інтереси Україні  вкрай важлива територіальна єдність.

Зараз ми, як ніколи, об’єднані у своїх вчинках, думках і мріях. Бо ми всі разом прагнемо Перемоги і бажаємо жити у вільній, безпечній, справедливій і успішній країні.

Ми дякуємо нашим військовим, які відстоюють територіальну цілісність, свободу і незалежність нашої України, нерідко - ціною власного життя.

Віримо, що територіальна цілісність України залишиться непорушною.

Сьогодні,  з нагоди Дня Єднання біля Ямпільської селищної ради відбулася церемонія підняття Державного Прапора України.

А на центральній площі селища учасниками молодіжного центру «ДІМ» проведено патріотичну акцію, під час якої молодь об’єднувала місцевих жителів та гостей селища даруючи власноруч виготовлені патріотичні прикраси  та фотографували ямпільчан на фоні українського стягу.

Завітала молодь і до наших захисників, аби подарувати свої витвори та продемонструвати  нашу єдність та віру у Перемогу.