До уваги!

Дата: 02.11.2021 14:50

Повідомлення

про оприлюднення проєкту регуляторного акту ­проєкт рішення Ямпільської селищної ради:

«Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Ямпільської селищної ради»

Зміст проєкту:

Проєкт регуляторного акта передбачає затвердження Правил, які будуть регулювати відносини, що виникають у зв'язку з розміщенням зовнішньої реклами на території Ямпільської селищної ради та визначають порядок надання дозволів на розміщення такої реклами.

Проєкт регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу до нього буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Ямпільської селищної ради https://yampil-rada.gov.ua в підрозділі «Повідомлення та оприлюднення проєктів рішень сесії» розділу «Регуляторна діяльність».

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовому вигляді розробником проєктів регуляторних актів протягом одного місяця з дня оприлюднення:

- на поштову адресу: 41200, Сумська область, смт Ямпіль, бульвар Ювілейний 1, відділ житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою,  комунальної власності та земельних відносин Ямпільської селищної ради;

Номер телефону для довідок: 0957778627.

Розробник проєкту ­ відділ житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою,  комунальної власності та земельних відносин Ямпільської селищної ради