«Любов рятує всесвіт»

Дата: 24.02.2023 09:31

Важливим напрямком у роботі педагогів комунального закладу Ямпільська станція юних натуралістів Ямпільської селищної ради є залучення вихованців до участі в масових заходах різного організаційного рівня. Вихованці закладу є постійними учасниками та переможцями Міжнародних, Всеукраїнських та обласних конкурсів.

З 25 січня по 12 лютого 2023 року проходив VІ Міжнародний багатожанровий дитячий онлайн фестиваль-конкурс «Любов рятує всесвіт».

Мета фестивалю-конкурсу «Любов рятує всесвіт»:

• активізація культурно-мистецького життя;

• відродження духовності;

• зміцнення культурних традицій;

• виявлення та підтримка обдарованої молоді, надання їй можливості реалізувати свій творчий потенціал;

• формування високої індивідуальної майстерності, культури слова та мовлення;

• духовне зростання особистості;

• підтримка художньої творчості дітей та молоді, розвиток в них національної свідомості, патріотизму.

Вихованка закладу ТИМОШЕНКО ВЕРОНІКА (керівник гуртків Недбай О.Є.) взяла участь у фестивалі-конкурсі «Любов рятує всесвіт» у номінації декоративно-ужиткове мистецтво та отримала ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ.

Щиро вітаємо з перемогою та зичимо вам нових творчих знахідок, цікавих ідей, натхнення та успіхів!