Війна, що змінила кожного

Дата: 24.02.2023 10:27

Фото без описуСьогодні виповнюється 365 днів від початку злочинного повномасштабного вторгнення рф в Україну.

24 лютого 2022 року назавжди розділило життя українців на до та після. О п'ятій ранку російські війська здійснили масовану повітряну атаку по всій території України та почали повномасштабний воєнний наступ. Голими руками українці зупиняли танки та БТРи, виходили на мітинги в окупованих містах, бо покірно мовчати не вміють. Кожен українець на своєму фронті самовіддано воює за свою країну як волонтер, кухар, водій, митець тощо.

Війна торкнулася кожного українця…..

Сьогодні українці об'єднані як ніколи….

З початку повномасштабного вторгнення рф на територію України Ямпільська громада всі свої зусилля об’єднала для наближення Перемоги.

Всі мешканці громади від найменшого до найстаршого внесли і вносять свій посильний вклад для підтримки Збройних Сил України, для наших воїнів-земляків, захисників і захисниць.

Ризикуючи власними життями, водії закладів освіти, не зважаючи на постійні обстріли російськими військами, вивозили жінок і дітей, хворих і літніх людей з Києва, Сум, Чернігова, Ніжина та інших міст.

Чоловіки згуртувалися заради спокою жінок і дітей - створили групи патрулювання 24/7, допомагали  в облаштуванні бліндажів, Ямпільська селищна рада разом з підприємцями забезпечували всіма необхідними матеріалами.

Жінки в цей час готували їжу для військових, щодня ліпили вареники, голубці та інші страви. Ті, хто не мали змоги допомагати власноруч, приносили продукти харчування, теплі речі, ковдри, подушки, засоби гігієни та медикаменти, які в  перші дні війни щотижнево відправлялися на передову.

Усіх об'єднало волонтерство, почали робити добрі справи націлені на допомогу нашим військовим. За цей час - сплетено 46 маскувальних сіток, 4 «кікімори», 622 пари шкарпеток, виготовили 649 окопних свічок та інше.

Спільними зусиллями ми з вами зібрали 510 385 грн. За ці кошти було придбано: 16 рацій, 3 генератори, 6 приборів нічного бачення, військовий одяг.

Ми дякуємо кожному, хто у цей важкий час не стояв осторонь роблячи добрі справи задля Перемоги.

На жаль, війна ще триває, тож ми продовжуємо працювати.

Щодня нові виклики, але ми продовжуємо  допомагати країні аби вистояти і перемогти в цій війні. Все буде Україна!".

Вистояли – переможемо!

Рік війни. Як все відбувалося...

Відео підготовлено КЗ Ямпільський центр культури і дозвілля Ямпільської селищної ради