ВІДБУДЕТЬСЯ ОНЛАЙН-ФОРУМ МІНАГРОПОЛІТИКИ ЩОДО ЗАХОДІВ ПРОФІЛАКТИКИ ОТРУЄННЯ БДЖІЛ

Дата: 24.02.2023 14:25

Фото без опису                        До уваги бджолярів, фермерів та представників територіальних громад!

02 березня 2023 року о 14-00 годині Міністерство аграрної політики та продовольства України ініціює проведення форуму у форматі Zoom-конференції на тему: «Заходи профілактики отруєння бджіл. Алгоритм дій при отруєнні бджіл засобами захисту рослин».

Під час форуму буде обговорено алгоритм взаємодії пасічників, аграріїв та органів місцевої влади, обов’язковість дотримання всіх умов під час здійснення обробки полів засобами захисту рослин.

Мета форуму: обговорення вимог законодавства щодо застосування засобів захисту рослин, основних причин отруєння бджіл, заходів щодо профілактики отруєння бджіл та механізмів установлення факту отруєння бджіл.

Зацікавлені особи можуть взяти участь у зазначеному заході за посиланням для підключення:

ідентифікатор: 88086542976, код доступу: 831882.

Представники органів місцевого самоврядування та об’єднаних територіальних громад можуть долучитись до участі у форумі шляхом реєстрації, заповнивши форму за посиланням: https://forms.gle/MMEky1r3qCs4jNc1A після чого учасникам буде надіслано посилання на пряму трансляцію на YouTube-каналі для перегляду.

За вищезазначеним посиланням під час реєстрації можна поставити запитання, відповідь на яке буде надано в ефірі.