Чергова підтримка від Євросоюзу

Дата: 28.02.2023 11:13

Фото без описуСьогодні наша громада отримала мобільний офіс – портативне робоче місце адміністратора ЦНАП.

Основним технічним інструментом для роботи пересувного віддаленого робочого місця адміністратора за принципом «Мобільної валізи» є комплект портативного обладнання, яке розміщується у зручній переносній мобільній валізі. Комплект обладнання містить ноутбук-трансформер, портативний принтер, ручний сканер, зчитувач ID-карток, павербанк, відеокамеру, маршрутизатор (роутер), супутні периферійні пристрої.

Технічні параметри Мобільної валізи надають можливість адміністратору ЦНАП повноцінно виконувати свої функції, передбачені ЗУ «Про адміністративні послуги», та надавати майже весь перелік послуг ЦНАП при віїзді до старостинських округів

Висловлюємо слова вдячності за підтримку та дієву допомогу нашим партнерам, які продовжують реалізацію проєкту "Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України", що співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) і реалізується GIZ Ukraine , та особисто раднику проєкту Олександру Хоруженку.