«Єднаймося заради Перемоги»
Ми витримали вже більше року найтяжчих днів російсько-української війни, що триває вже 9 років. За цей час ворог так і не зміг досягти жодної своєї мети, хоч з усіх сил намагався зламати нас морально та фізично, виміщував власне безсилля на цивільних людях та інфраструктурі українських міст і сіл. Однак, ми незламні. Ми міцно стоїмо пліч-о-пліч захищаючи свою країну кожен на своєму фронті. Адже сьогодні наше спільне прагнення – це шлях до Перемоги. А основним завданням є допомога нашим захисникам.
Так з 28 лютого по 3 березня за підтримки Ямпільської селищної ради, вже в друге селами Ямпільської громади крокувала мистецька акція «Єднаймося заради Перемоги». Цього разу метою збору коштів є автомобіль для наших земляків, які зараз знаходяться на передовій. Працівники центру культури і дозвілля та аматори сцени співали сучасні патріотичні пісні та збирали кошти у восьми селах громади: Імшані, Воздвиженському, Грем’ячці, Уску, Паліївці, Білиці, Степному та Шатрищах. У старостинському окрузі села Усок, жителі підготували благодійний ярмарок смаколиків, на підтримку наших військових. Під час виступу в селі Шатрище, аматорський вокальний ансамбль «Цвіт калини» Шатрищенського філіалу приєднались до акції. Спільними зусиллями, небайдужих жителів нашої громади, було зібрано 65,312 тис. грн.
Дякуємо всім за допомогу. Кожен внесок наближає нас до омріяної Перемоги!
Слава Україні! Слава ЗСУ!