ПЕРЕМОГА В «ОЛІМПІАДІ ГЕНІЇВ УКРАЇНИ»

Дата: 06.03.2023 11:55

Terra Science and Education і Національним центром «Мала академія наук України» проведено національний конкурс екологічних проєктів «Олімпіада геніїв України» у номінаціях «Наука», «Робототехніка», «Бізнес», «Креативне письмо», «Мистецтво», «Музика» чи «Короткометражний фільм». Учасникам олімпіади необхідно було вибрати цікаву для себе тему, провести дослідження, створити розробку, програму, винахід чи навіть витвір мистецтва та презентувати його журі. Єдина вимога — проєкт мав бути екологічного спрямування.

За підсумками журі вихованка комунального закладу Ямпільська станція юних натуралістів Ямпільської селищної ради Василенко Марія (керівник Кожедуб Ю.С.) отримала срібну медаль у категорії «Креативне письмо».

Вітаємо переможницю конкурсу «Олімпіада геніїв України» та бажаємо подальших успіхів!