Перемога у Всеукраїнському бліц-конкурсі «Український орнамент Перемоги»

Дата: 07.03.2023 11:54

З метою формування національної самосвідомості, відновлення історичної справедливості, належного вшанування подвигу народних бардів – кобзарів, знищених на початку ХХ століття, виховання наполегливості у роботі та любові до української народної творчості за ініціативи Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України у січні-лютому організовано та проведено Всеукраїнський бліц-конкурс «Український орнамент Перемоги».

Завдання конкурсу полягало у відтворенні українського орнаменту Перемоги на основі традицій, сакральних символів краю.

До бліц-конкурсу долучилися понад 900 учасників.

На підставі рішення журі конкурсу вихованка комунального закладу Ямпільська станція юних натуралістів Ямпільської селищної ради Слєсар Марина (керівник гуртків Недбай О.Є.) нагороджена Дипломом І ступеня (І місце) Національного еколого-натуралістичного центру Міністерства освіти і науки України.

Щиро вітаємо Марину з перемогою та бажаємо їй не зупинятися на досягнутому!