Юні музиканти – гордість Ямпільщини

Дата: 09.03.2023 14:40

Фото без опису    Рік 2022-й поставив перед Україною нові виклики. Збройна агресія російської федерації перевернула наші життя, змінила пріоритети. Але незважаючи ні на що, Ямпільщина продовжує піклуватися про своїх дітей, продовжує приділяти величезну увагу їх всебічному розвитку.

Комунальний заклад Ямпільська мистецька школа Ямпільської селищної ради здійснює активну популяризацію своїх послуг працюючи в штатному режимі, розпочавши воєнний навчальний рік 2022-2023 у дистанційному форматі.

В школі навчається 90 учнів за спеціальностями «фортепіано», «баян», «бандура», «скрипка», «сольний спів» та «театральне мистецтво».

Пільгами по оплаті за навчання користується 25 учнів.

Заняття проходять згідно навчального плану: проводяться академічні концерти, технічні заліки, педагогічні ради. Викладачі школи постійно підвищують професійну майстерність, відвідуючи семінари та вебінари.

Учні школи є постійними учасниками мистецьких акцій, які проходять у смт.Ямпіль та смт.Свеса та за період воєнного стану здобували гран-прі та стали лауреатами всеукраїнських та міжнародних мистецьких конкурсів, а саме: міжнародний патріотичний 2-х туровий дистанційний конкурс учнівської та студентської творчої молоді та дорослих виконавців «Україна – нескорена країна»(м.Київ), VI Міжнародний конкурс-фестиваль «Зоряні мости» (м.Вінниця), XV Міжнародний мистецький фестиваль-конкурс «GRAND FEST UKRAINEMONTENEGRO - 2022» (Чорногорія), II Всеукраїнський національний двотуровий фестиваль мистецтв «До Дня Незалежності», Міжнародний конкурс «Tokio Art Ninza», Міжнародний двотуровий конкурс «Марафон талантів» (Австрія), Всеукраїнський конкурс мистецтв «Тополя fest», Всеукраїнський конкурс мистецтв «Різдвяне диво»,  Міжнародний конкурс мистецтв «ЛЕОПART» (INTERNATIONAL ART COMPETITION) та багатьох інших творчих змагань різного рівня.

Ще одне свідчення таланту юних вихованців –  вступ обдарованої випускниці школи 2022 року Громило Катерини на фортепіанне відділення КЗ СОР "Сумський фаховий коледж мистецтв і культури імені Д.С.Бортнянського".

Попри війну інтерес на мистецьку освіту не зменшився, тому мистецька школа Ямпільської громади працює і чекає на нових юних музикантів.

Крокуємо до Перемоги разом!