209 річниця з дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Дата: 09.03.2023 16:53

9 березня щорічно українці вшановують пам’ять Тараса Григоровича Шевченка, поета, письменника, художника, громадського діяча,  філософа.

У свідомості кожного громадянина нашої держави Тарас Шевченко займає місце національного героя. Завдяки своєму життю та творчості великий митець надихає патріотів України до боротьби за правду, свободу та майбутнє України.

За своє коротке життя, 47 років і один день, він створив безліч творів, що стали скарбом української культури.

Найчитаніша книга – сьогодні це, без сумніву, його «Кобзар». І Кобзарева поезія через століття не втрачає своєї актуальності й донині.

Традиційно у ці дні в бібліотеках комунального закладу Ямпільська публічна бібліотека  проходять заходи та читання творів поета. В центральній публічній бібліотеці пройшла презентація книжково-ілюстративної виставки «Тарас Шевченко: талант і доля». На виставці представлені видання, що розкривають творчий та життєвий шлях Тараса Шевченка, альбоми репродукцій та збірки творів Великого Кобзаря. Воздвиженська сільська бібліотека-філія провела годину пам’яті «Велич Шевченківського слова», виставка-шана «Живуть, Кобзаре любий, поміж нас і голос твій, і пензель, і слово…» оформлена в Усоцькій філії, виставка-інсталяція «Кобзар Шевченка – вічна книга!» в Імшанській.

Книжкови виставки стануть в нагоді всім тим, хто шанує творчість геніального українця.