Клас безпеки

Дата: 23.03.2023 16:56

23 березня 2023 року в Ямпільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2 Ямпільської селищної ради у межах реалізації всеукраїнського проєкту Міністерства освіти і науки України, ухваленого розпорядженням Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до плану основних заходів цивільного захисту на 2022 рік» від 7 вересня 2022 року, відбулось відкриття класу безпеки.

Проєкт спрямовано на посилення профілактичної роботи з питань безпеки життєдіяльності здобувачів освіти, формування в учнів здоров’язбережувальних компетентностей, отримання знань щодо правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, розуміння алгоритму дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування вмінь надання домедичної допомоги.

Проведення занять на базі класу безпеки дозволить у майбутньому сформувати у дітей навички безпечної поведінки у різних ситуаціях.