Футбольні змагання

Дата: 02.04.2023 18:35

Фото без опису02 квітня 2023 року в Сумському педагогічному університеті імені А.С. Макаренка відбулося закриття зимового сезону з мініфутболу «Весняний кубок».
В змаганнях взяли участь дві команди МФК «Лідер» (м. Суми), дві команди Футбольної школи Сергія Страшненка (м. Лебедин), вихованці  Ямпільської та Роменської ДЮСШ.
Ігри були видовищними та емоційними, адже дитячі емоції завжди непідкупні. Боротьба була запеклою, суперники непоступливими та завзятими, а настрій по-справжньому бойовий.
В результаті захоплюючих протистоянь команда МФК «Лідер-1» зайняла перше місце, юні футболісти Ямпільської ДЮСШ – друге місце, а команда МФК «Лідер-2» посіла третє місце.
Учасники змагань нагороджені кубками, медалями та грамотами. Спортсмени отримали масу позитивних емоцій і великий заряд енергії.
Вітаємо всіх учасників змагань! Бажаємо успіхів та нових перемог!